THIOSOAP pH 5.5 CLEANSER

€10.12
Pastrues i lengshem per lekuren akneike, seborroike (fytyren dhe trupin), i pasur me squfur, acid laktik dhe karboksimetilcisteine. Kryen nje veprim te bute te ri-acidifikimit, pa ndryshuar ekuilibrin hidro-lipid te lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0414

Permban:

Sulfur: Kontrollon sekretimin e sebumit.

Acid laktik buferik: Ndihmon ne ribalancimin e pH te lekures.

Karboksimetilcist?ine: Aminoacid qe permban squfur, me veti balancuese te sebumit.

Perdorimi: Aplikojeni direkt ne lekure ose te holluar me uje dhe masazhojeni butesisht, pastaj shpelajeni.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI NERSI FARMA PORCELAN - TIRANE0672583037
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI ARDI TIRANETirane Rruga Medar Shtylla Pallati Sara el0692089899
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
Farmaci ILDA HOXHAJ Tirane RRuga Dibres pl 3 kt 1 h2 ap7
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.