TRIDERM DERMOMILK CLEANSER

1 400 Lekë
Pastrues ne trajte qumeshti, i pershtatshem per lekurat e skuqura e te irrituara te bebeve, femijeve dhe te rriturve. Pastron lekuren butesisht duke e lene ate te bute e te hidratuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2127

Nuk ka nevoje per shpelarje.

Praktik per tu marr me vete ne udhetim.

Permban:

Vaj mineral: zbut dhe mbron lekuren.

Glicerine: qeteson dhe hidraton lekuren.

Agjent kondecionues: formojne nje barriere mbrojtese duke mbrojtur keshtu lekuren.

Perdorimi:

Aplikoni produktin me nje pambuk ne lekure dhe masazhojeni butesisht. Sasine e teper hiqeni me nje picete te thate.

Paketimi: 200 ml

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.