Biocollagenix Eye Patches

1 100 Lekë
Patch inovative per trajtimin e konturit te syrit, te formuluara me nje hidroxhel te posacem qe permban koncentrate nga principe aktive natyrale: Kolagjen marin te hidrolizuar te tipit I, Kafeine dhe 3 lloje Acidi Hialuronik.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Patch inovative për trajtimin e konturit të syrit, të formuluara me një hidroxhel të posaçëm që përmban koncentrate nga principe aktive natyrale: Kolagjen marin të hidrolizuar të tipit I, Kafeinë, 3 lloje Acidi Hialuronik me 3 pesha të ndryshme molekulare. Produkti hidraton dhe tonifikon lëkurën, eleminon shenjat e lodhjes, fryrjen dhe rrathët e zinj. Për një rezultat më efikas, rekomandohet të lini produktin në frigorifer për 10/15 minuta para aplikimit dhe të përdoret 1-2 herë në javë, ose sipas nevojës.

Përdorimi: Pasi të keni pastruar lëkurën, vendosni patch-et në zonën e dëshiruar, lërini të veprojnë për 15-25 minuta dhe pastaj hiqini. Mos i ripërdorni.

Paketimi: 14 patch-e

Kolagjen i hidrolizuar, ekstrakt nga gjethe Ginkgo Biloba

Hialuronat natriumi

Kafeine

Ekstrakt nga gjethe aesculus hippocastanum

Tokoferole, vitaminë e

Nuk përmban: Parabene, aromë, silikone, SLS, SLES.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO0694893930
Farmaci Xhepa Tirane,Bathore,Rr Merkuri ,lagjja 70697544432 , 0682756063
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Myslim Shyri TIRANE0683808008
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI XHELILI Tirane Tirane Allias0697825798
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ILIRTirane0672018278
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI DAJATirane0692654644
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER698490659
FARMACI JONA_PGPOGRADEC0693311821
FARMACI VALBONATirane0692113487
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI KLODI FIERFIER34226314
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.