COMFORT CRUTCHES (Paterica)

3 600 Lekë
Paterice me nje dizajn modern, e pershtatshme per te gjitha kerkesat tuaja, per meshkuj dhe femra.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2974

- Shume e lehte (peshon 480 gram).

- Maksimumi i peshes qe mban: 130 gram.

- Material alumini i cilesise se larte.

- Lartesia normale: 705mm- 995mm

- Ka 14 pozicione te ndryshme lartesie, me largesi 25mm nga njera tjetra.

- Mbajtesja e dorezes mund te zevendesohet.

- E disponueshme ne disa ngjyra.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Specifikime
Sipas Linjave FDI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.