Walker Foldable (Paterice me 4 kembe)

8 970 Lekë
Patrice mbeshtetese me 4 kembe, e perbere nga alumin shume i lehte dhe e rregullueshme ne lartesi. Lartesia: 77,5-90cm
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1292
Patrice mbeshtetese me 4 kembe, e perbere nga alumin shume i lehte dhe e rregullueshme ne lartesi. Lartesia: 77,5-90cm
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas Linjave John
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.