Ultra Clean Touch (Peceta per dezinfektim)

340 Lekë
Peceta te lagura per dizinfektim. Vrasin 99.99 te baktereve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11446

Letrat e lagura Ultra Clean Touch kryejne nje veprim te shpejte antimikrobial kunder baktereve gram pozitive, baktereve gram negative, mykut dhe disa viruseve. Pa Alkol. Dizinfekton duart dhe siperfaqet pa uje dhe sapun lehtesisht ne cdo moment.

Perdorimi: 1 pecete per nje perdorim dhe vetem per nje siperfaqe. Per rezultate me efikase perdor dy peceta duke ferkuar duart nga 60 sekonda me secilen.

Perberesit: Uje, glicerin, quaternary ammonium compound (komponente aktive) <1%, Phenonoxyetanol, parfum, sodium benzoate.

Kujdes: Mos e perdorni tek bebet dhe femijet. Ne rast kontakti me syte, mbajini syte te hapur dhe shpelajini me uje te bollshem. Nese irritimi vazhdon, konsultohuni me mjekun. Te mbahet larg burimit te nxehtesise apo flakes se hapur.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange farmaci 030Tirane Blv Zogu i pare , ish pallati Zeri i Popull
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Bill Klinton,njesia Bashk.nr 13 TIRANE0683808008
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.