Skin Refining Enzyme PEEL

3 500 Lekë
Peeling me enzima, i pershtatshem per lekure te maturuar, shume efektiv per eleminimin e qelizave te vdekura.
Availability: In stock
SKU: 10228

Perdorimi: Aplikoni Skin Refining ne lekure te pastruar ne mbremje nje ose dy here ne jave. Lereni gjate nates qe te veproje dhe mos e pastroni lekuren. Te nesermen pastrojeni dhe kujdesuni per lekuren si zakonisht.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Subtilisin: Enzime bioteknologjike qe nxit procesin e peeling te epidermes.

Enzima ka stabilitet te mjaftueshem afatgjate ne produktet kozmetike.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Peeling
Sipas Linjave Janssen

Customers who bought this item also bought

Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.