Oxygenating Body Scrub

2 400 Lekë
Peeling per trupin me ekstraktin e algave, betaines dhe planktonit me arome te kendshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1102

Pastron dhe heq yndyren e tepert duke e bere lekuren te bute dhe te lemuar.

Perdorimi: Aplikoni mbi lekuren e lagur te trupit gjate dushit dhe masazhojeni butesisht.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Silica e hidratuar

Betain Cocamidopropyl

Ekstrakt I algave

Samhire

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20699669707 / 0693800100
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.