DEFENCE COLOR SKYLINER

€18.63
Penel per syte i cili aplikohet lehtesisht. Thahet shpejt dhe qendron gjate gjithe dites. I testuar oftamologjikisht. I pershtatshem dhe per personat qe mbajne lente.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10165

Permban:

Polimere film-formuese:  Lejojne te vizatoni nje vije te barabarte dhe te krijoni nje film plastik qe pershtatet lehtesisht ne qepalle.

Humektante: Rrisin pershtatjen e produktit me lekuren dhe permiresojne shkelqimin e produktit.

Perdorimi: Aplikuesi special lejon te vizatoni sakte dhe lehteson perdorimin edhe nga perdoruesit me pak eksperte. Tundeni mire perpara perdorimit.

                                                                                       

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.