Red Clay Powder Moroccan

1 240 Lekë
Per lekura te ndjeshme, qe kane nevoje per detoksifikim, pastrim poresh dhe njetrajtesim te tonit te lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Argjila e kuqe nga Maroku është një baltë natyrale e cila përthithet lehtësisht nga lëkura dhe mund të përzihet me ujë ose produkte të tjera hidratuese, mund të përdoret si larës fytyre ose si maskë purifikuese, vecanërisht për persona me lëkura sensitive.

Përdorimi: Përzieni 1 lugë gjelle pluhur nga Argjila e kuqe e Marokut me 1 lugë gjelle ujë dhe aplikojeni në fytyrë duke evituar pjesën e syve. Lëreni të veprojë për 15-20 minuta, shpërlajeni dhe pastaj vendosni hidratuesin.

Paketimi: 170 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.