Glucosamine '1000' Vegetarian

3 500 Lekë
Per shendetin e kockave dhe artikulacioneve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11755

Glukozamina ështe një përbërës esencial për formimin e glukosaminoglikaneve (GAGs) dhe proteoglikaneve, përbërësit kryesor të indit kërcor. Këto përbërës tërheqin ujin dhe formojnë një si jastek tek artikulacionet duke ofruar lubrifikim dhe amortizim ndaj goditjeve. Ky produkt është vegan/vegjetarian dhe nuk është i derivuar nga molusqet.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë.

Paketimi: 90 kapsula

 

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kalori

10

 

Totali i karbohidrave

2 g

 

HCl glukozamine GreenGrown®

2 g

*

Përbërës të tjerë: Celulozë (Kapsula), pluhur celuloze, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe silicë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI 21 TIRANE........Rr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI BESMIR BURRJA(SKODRIN)-SHKSHKODER692216992
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI VIOLETA GJOKATirane Rruga Fabrika e Qelqit pallati 55 Tirane0692779657
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
FARMACI NATI TIRANEPrane poliklinikes Iranian TIRANE699807898
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI TUTTO FARMA_TRTIRANE.Rr."Don Bosko"695886223
Dr.ANTONIO TURI HEALTH REAL SOLUTIONSTirane Rruga e Durresit Godina 79 Hyrja 4.ap 34 0697032745
FARMACI FLORITirane
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.