GIFT BOX DEFENCE MAN

4 450 Lekë
SAFE SHAVE ANTI-IRRITATION SHAVING FOAM 200 ml + SAFE BALM SOOTHING AFTERSHAVE BALM 75 ml + DRY TOUCH Roll-on 50 ml
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2802
Paketimi përmban:
SAFE SHAVE ANTI-IRRITATION SHAVING FOAM 200 ml
Shkumë rroje për meshkuj, për lëkurë sensitive dhe intolerante. Parandalon prerjet dhe irritimet e lëkurës. Përmban përbërës me veti hidratuese dhe mbrojtëse për lëkurën.
SAFE BALM SOOTHING AFTERSHAVE BALM 75 ml
Balsam pas rrojes për meshkujt. Qetëson dhe freskon lëkurën e fytyrës pas rrojes.
DRY TOUCH Roll-on 50 ml
Antidjersë në formë roll on-i për meshkuj, balancon djersitjen dhe neutralizon aromat e këqija.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitMeshkujt
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.