Slender Chai Tea

830 Lekë
Perzierje caji me shije te forte nga caji zi, Garcinia cambogia dhe ereza.
Disponibiliteti: Ne gjendje

NOW® Slender Chai tea është një përzierje me caj të zi, Garcinia cambogia dhe erëza si cardamom, kanellë, xhixher dhe bimë të tjera. Ky caj është i shijshëm dhe ju mban me energji gjatë ditës, për më tepër është miku me i mirë i dietës tuaj!  Pa ngjyrues artificiale, sheqer dhe konservues, GMO.

Përdorimi: Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta. Për rezultate optimale konsumoni 3-4 filxhanë caji në ditë.

Paketimi: 24 bustina

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

0

       

Totali yndyrnave

0 g

0%

Totali Karbohidrateve

0 g

0%

Natrium

0 mg

0%

Proteina

0 g

 

Përbërësit: Gjethe caji të zi, Erëza (Rrënjë xhinxher, fara Cardamom, kanellë, fara piperi të zi), ekstrakt nga fruta Garcinia Cambogia.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI LUENABerat0693328322
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI TROPLINI DRDurres
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI KOZETA VLVlore
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
FARMACI BUTRINTI MULLET Tirane Tirane MULLET0693321881
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI KLODI FIERFIER34226314
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI NR 1 _GRAMSHGRAMSH674067962
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.