Nature's Shield Oil

3 000 Lekë
Perzierje me vaj karafili, vaj limoni organik, vaj kanelle, vaj eukalipti dhe vaj rozmarine organik.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aroma: E ëmbël dhe gjallëruese

Vetitë: Energjizues dhe gjallërues

Metoda e përpunimit: Vaj limoni i presuar në të ftohtë, Vaj Karafili, Kanelle, Eukalipti dhe Rozmarine të distiluara në avull.

Përdorimi: Për aromaterapi, hidhni disa pika nga vaji në difuzor për të pastruar ajrin ose krijoni aromatizuesin tuaj të dhomës duke shtuar 30 pika nga vaji në 30 ml ujë.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BISHOLLA 2_VL VLORE0692984008
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.