Peace, Love & Flowers Oil Blend

2 150 Lekë
Perzierje me vaj ylang ylang, vaj portokalli dhe vaj patchouli.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aroma: E ëmbël, Aromë lulesh

Vetitë: Qetësuese, Relaksuese, Gjallëruese

Metoda e përpunimit: Vaji i Ylang Ylang dhe Patchouli janë të distiluar me avull, ndërsa vaji i portokallit është i presuar ne të ftohtë.

Përdorimi: Për aromaterapi, hidhni disa pika nga vaji në difuzor ose krijoni aromatizuesin tuaj të dhomës duke shtuar 30 pika nga vaji në 30 ml ujë.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.