Unguento Apis

€10.53
Pomade e pasur me vajra esencial per trajtimin zonave te trupit qe mund te kene pesuar trauma, kontraktime muskulare apo dhimbje reumatizmale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0811

Permban:

Vaj esencial qiparisi, tea tree, rozmarine, eukalipti dhe trumze.

Perdorimi: Aplikohet 1-2 here ne dite me masazh te lehte derisa te perthithet plotesisht dhe te filloni te ndjeni ngrohtesi tek zona e aplikimit.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.