Pomata Calendula 50% BIO&VEGAN

1 600 Lekë
Pomade me perqindje te larte te kalendules 50% dhe gjalp shea. Zbut, qeteson dhe redukton skuqjen e lekures, vecanerisht tek lekurat sensitive. Ideale per tu perdorur per duart dhe kembet e plasaritura.E pershtatshme per te rritur dhe femije.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0775

Perdorimi: Aplikohet 2-4 here ne dite, ne zonen e deshiruar, me masazh te lehte.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.