Pomata Tea Tree BIO&VEGAN

2 850 Lekë
Pomade organike e formuluar posacerisht per te mbrojtur lekuren dhe lehtesuar irritimet, skuqjet dhe kruajtjet ne lekure dhe thonj. Fale perqindjes se larte te tea tree oil, rekomandohet te perdoret per herpes, mykozis, ekzema, akne apo infeksioneve.
Availability: Out of stock
SKU: 0798

Perberes te tjere: vaj ulliri, vaj organik camellia, vaj bajame, gjalpë shea, vitamina A, C dhe E, ekstrakte organike të calendulas, aloe dhe mullages, amamalid i distiluar, kamomil, ekstrakte të grejpfrutit dhe pemes se cajit.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure, masazhohet lehtesisht derisa te perthithet.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.