PREZERVATIV CONTROL NATURE XL x 3

200 Lekë
Kenaqesi natyrale me me shume gjeresi dhe me shume gjatesi. Fale formes ergonomike garanton nivel te larte fleksibiliteti dhe komforti.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9928

Paketimi: 3 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra: E tejdukshme

Karakteristika: Mase me e madhe

Efekti: Me shume komfort

Lubrifikanti: Standarte, me baze silikoni

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.070 mm

Gjatesia: 195 mm

Gjeresia: 57 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SAIMIR MERGJYLI_LELEZHE21523595
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci Orange farmaci 034Tirane Rruga Kavajes
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI SHENGJERGJI 3Lagjja nr.15 Rruga Aleksander Goga Durres0692060320
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI FARMATECH 2 VLORELagja 28 Nentori Vlore0692035135
FARMACI KRISTI HIMAREHimare_Vlore0692840438
FARMACI DORI TIRANESauk-Tirane0682293240
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI ARTEMISA Tirane Tirane Unaza e Re,Rruga Sokrat Miho0697006070
FARMACI ORANGE 039Tirane Kamez Rruga"Bulevard Blu" kati 1 Kamez0694030070
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.