PREZERVATIV CONTROL FORTE x 12

600 Lekë
Me shume trashesi dhe me shume rezistence.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9927

Paketimi: 12 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Standart, me baze silikoni

Karakteristika: Me shume trashesi

Efekti: Me shume rezistence

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.090 mm

Gjatesia: 190 mm

Gjeresia: 54 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI ORANGE 039Tirane Kamez Rruga"Bulevard Blu" kati 1 Kamez0694030070
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.