PREZERVATIV CONTROL FORTE x 3

200 Lekë
Me shume trashesi dhe me shume rezistence.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9925

Paketimi: 3 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Standart, me baze silikoni

Karakteristika: Me shume trashesi

Efekti: Me shume rezistence

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.090 mm

Gjatesia: 190 mm

Gjeresia: 54 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEKLI DURRESDURRES0689005489
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EDEN YzberishtYzberisht Rruga Migjeni, Pallati Devi 20000699929017
ORANGE FARMACITirane Farke Zona kad.2704 vol.nr 9 faqe 99 Tirane0692209778
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI ABCRruga Don Bosko Tirane0696846777
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI OKSIGJENI Tirane Tirane TEK MATERNITETI I RI0422373334
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.