PREZERVATIV CONTROL RETARD x 12

600 Lekë
Permban benzokaine, substance qe ndihmon per nje raport me te gjate dhe me shume kenaqesi.
Availability: In stock
SKU: 9924

Paketimi: 12 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Lubrifikim i brendshem, me 4.5% benzokaine

Efekti: Kenaqesi me e gjate

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.070 mm

Gjatesia: 190 mm

Gjeresia: 54 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
Farmaci AS Tirane Rruga Naim Frasheri pll 17 kt 1 0686495454
FARMACI FLORITirane
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
Products specifications
Sipas Linjave Control Condoms
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.