PREZERVATIV CONTROL TOUCH & FEEL x 3

200 Lekë
Per me shume stimulim. Prezervativ me tekture, me vija dhe pika.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10197

Paketimi: 3 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Standarte, me baze silikoni

Karakteristika: Me reliev, me vija dhe pika.

Efekti: Me shume stimulim

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.10 mm

Gjatesia: 193 mm

Gjeresia: 53 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMATECH 2 VLORELagja 28 Nentori Vlore0692035135
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI SHENGJERGJI 3Lagjja nr.15 Rruga Aleksander Goga Durres0692060320
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
FARMACI HOBDARITirane042233183
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI MARSIDA SHShkoder0684122793
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ELA 1 DRDURRES0693153789
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI HOTI TIRANEKamez TIRANE0692130473
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI YLLKA ARAPI_ELELBASAN693771047
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
FARMACI OKSIGJENI Tirane Tirane TEK MATERNITETI I RI0422373334
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI JULI FIER_(Juliana Zhupa)Fier0699503331
FARMACI ANDI_FIERPRANE SPITALIT_FIER0695778688 / 0675833101
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
Farmaci Urgjenca Dr(Ilda Babamusta)Durres Lagj. nr8, Rr. Aleksander Goga0692721401
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.