PREZERVATIV CONTROL TOUCH & FEEL x 6

350 Lekë
Per me shume stimulim. Prezervativ me tekture, me vija dhe pika.
Availability: In stock
SKU: 10198

Paketimi: 6 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Standarte, me baze silikoni

Karakteristika: Me reliev, me vija dhe pika.

Efekti: Me shume stimulim

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.10 mm

Gjatesia: 193 mm

Gjeresia: 53 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
MEGATEK SHATirane, Kashar Katund i Ri superstrada TR-DR km60692090222/0035542388306
Products specifications
Sipas Linjave Control Condoms
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.