PREZERVATIV CONTROL XTRA LUBE x 6

€2.84
Me shume lubrifikant dhe forme anatomike natyrale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9920

Paketimi: 6 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Lubrifikim shtese, me baze silikoni

Karakteristika: Me me shume lubrifikim

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.070 mm

Gjatesia: 190 mm

Gjeresia: 54 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange farmaci 038Korce Lagjja 13 Rruga 13 Korriku0694030070
Farmaci Urgjenca Dr(Ilda Babamusta)Durres Lagj. nr8, Rr. Aleksander Goga0692721401
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI SPAHIU 2 TIRANETIRANE
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.