PREZERVATIV CONTROL XTRA LUBE x 12

€4.86
Me shume lubrifikant dhe forme anatomike natyrale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9921

Paketimi: 12 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Lubrifikim shtese, me baze silikoni

Karakteristika: Me me shume lubrifikim

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.070 mm

Gjatesia: 190 mm

Gjeresia: 54 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI HOTI TIRANEKamez TIRANE0692130473
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.