DEFENCE COLOR LIPSHINE

L1,350

Ka stok

In Stock

SKU: 1988

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Buzekuq semi-transparent. I jep buzeve shkelqim dhe butesi. I disponueshem ne 6 nuanca. (202-208)

permban

FAKTORET “GLOW” – Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ.

Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaji Moringa oleifera:  Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).

Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

perdorimi

Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qendres se buzes. Perdorni ne fillim lapsin e buzeve per ti konturuar me mire.

paketimi

3.5 ml