DEFENCE DEO SOFT CARE 48H

L970

Ka stok

In Stock

SKU: 10775

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Deodorant per djersitje normale, me nje arome te lehte femerore dhe me nje efekt qe zgjat deri ne 48 ore. I pershtatshem per perdorim pas depilimit. Nuk permban kripera te aluminit.

permban

Trietil citrate: Lufton aktivitetin e enzimave  bakteriale, pergjegjese per shperberjen e djerses dhe krijimin e aromes se pakendshme.

“Diatomite earth”: Pluhur algash qe kane veti thithese. Kap dhe izolon substancat pergjegjese per eren e keqe.

perdorimi

Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

paketimi

150 ml