DEFENCE HAIR NORMALISING SHAMPOO-Sebum-regulating

L1,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 3077

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo sebum-rregullatore për skalp dhe flokë të yndyrshëm. Floku juaj do të qëndrojë pa yndyrë dhe me volum për shumë gjatë.

permban

Përberës aktiv të cilit reduktojnë prodhimin e yndyrës së tepërt.

perdorimi

Masazhohet butësisht në flokë të lagur, lihet të veprojë për pak minuta dhe shpërlahet me ujë të bollshëm.

paketimi

200 ml