DEFENCE HAIR ULTRA-GENTLE SHAMPOO DERMOSOOTHING

L2,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 3079

Pershkrimi i produktit

Shampo që ndihmon për të zbutur skalpin e irrituar e cila lan në mënyrë delikate flokët tuaj. Vecanërisht i përshtatshëm për larje frekuente të flokut.

permban

Pro-Vitamina B5 (Pantenol): Mbron boshtin e flokëve dhe qetëson irritimet e skalpit.

Ekstrakt zambak uji: Ka një efekt qetësues dhe zvogëlon acarimin.

Aloe vera: ka efekte mbrojtëse dhe qetësuese, veçanërisht i përshtatshëm për skalp të ndjeshëm.

perdorimi

Aplikojeni në flokë dhe skalp të lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta, pastaj shpëlajeni plotësisht.

paketimi

400 ml