DEFENCE HAIR ULTRA-GENTLE SHAMPOO DERMOSOOTHING

L1,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 3078

Pershkrimi i produktit

Shampo qe ndihmon per te zbutur skalpin e irrituar e cila lan ne menyre delikate floket tuaj. Vecanerisht i pershtatshem per larje frekuente te flokut.

permban

Pro-Vitamina B5 (Pantenol): Mbron boshtin e flokeve dhe qeteson irritimet e skalpit.

Ekstrakt zambak uji: Ka nje efekt qetesues dhe zvogelon acarimin.

Aloe vera: ka efekte mbrojtese dhe qetesuese, veçanerisht i pershtatshem per skalp te ndjeshem.

perdorimi

Aplikojeni ne floke dhe skalp te lagur. Lereni te veproje per disa minuta, pastaj shpelajeni plotesisht.

paketimi

200 ml