TRIDERM BABY & KID BATH CREAM

L1,880

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2794

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Detergjent per pastrimin e perditshem te lekures sensitive te bebeve dhe femijeve. Pastron ne menyre delikate lekuren pa demtuar barrieren hidrolipidike duke e lekuren te bute dhe te hidratuar.

permban

Permban parfum hipoalergjik.

pH = 6.0 – 6.5

Agjente te bute pastrues:  Agjente te pershtatshem per lekurat delikate. Tolerohen shume mire nga lekura.

Glicerine: Ka efekt hidratues.

Vaj bajame e embel: Ka efekt zbutes dhe mbrojtes per lekuren.

perdorimi

Perdoreni sa here te jete e nevojshme te lani lekuren e foshnjave dhe femijeve. Perdoreni per larjen e duarve te femijeve pas lojes, fytyren pas ngrenies, pjesen e poshtme pas ndryshimit te pelenes etj. Mund te tretet ne uje ose te aplikohet direkt ne zonen qe deshironi te pastroni. Ka nevoje per shperlarje.

paketimi

500 ml