TRIDERM BABY & KID ULTRA GENTLE SHAMPOO

L1,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2792

Pershkrimi i produktit

Shampo ultradelikate per lekuren dhe floket e bebeve dhe femijeve (sidomos ne prezence te rrjebulles). Nuk shkakton djegie te syve. E pershtatshme per larjet e shpeshta. Permban parfum hipoalergjik.

permban

Glicerine dhe pantenol:  Efekt zbutes dhe hidratues per lekuren.

Aminoacidet e fruktozes dhe perimeve:  Hidratojne dhe mbrojne lekuren.

Detergjente te bute:  Kombinim i balancuar i agjenteve lares vegjetal te cilet tolerohen shume mire nga lekura dhe kane veti emoliente.

perdorimi

Aplikoni produktin ne floke te lagur duke e masazhuar butesisht dhe me pas shpelajeni. Si trajtim specifik per rrjebullen masazhojeni butesisht ne zonat qe kerkojne trajtim. Lereni te veproje per disa minuta dhe me pas shpelajeni.

paketimi

200 ml