Propolaid Balsamo Labbra

580 Lekë
Propolaid Lip balsam me shije mjalti eshte formuluar me perberes natyral si Propolis, Aloe Vera, vaj esencial Tea Tree, dhe vitamine E.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Propolaid Lip balsam me shije mjalti është formuluar me përbërës natyral si Propolis, Aloe Vera, vaj esencial Tea Tree dhe vitaminë E. Ka veprim zbutës, hidratues dhe mbron nga agjentët e jashtëm (dielli, era) në të gjitha stinët.
Lip balm ka faktor mbrojtës SPF 20, është hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi: Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

Paketimi: 5.7 ml

Propolis

Vitaminë E

Vaj Jojoba

Aloe Vera

Vaj esencial Tea Tree

Gjalpë Shea

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI FARMA EXPRES DRDURRES52227547
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI TROPLINI DRDurres
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI MELA FARMA_TRTIRANE E RE, PRANE UJESJELLSIT 42210027 ,0692609941
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI KOZETA VLVlore
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI UNIVERS PLUS_TRTirane0694845553
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137 , 0696194220
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci Farmavitta 12Kavaje Lagjja nr 1
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.