Propolaid Balsamo Labbra

580 Lekë
Propolaid Lip balsam me shije mjalti eshte formuluar me perberes natyral si Propolis, Aloe Vera, vaj esencial Tea Tree, dhe vitamine E.
Availability: In stock
SKU: 0902

Propolaid Lip balsam me shije mjalti është formuluar me përbërës natyral si Propolis, Aloe Vera, vaj esencial Tea Tree dhe vitaminë E. Ka veprim zbutës, hidratues dhe mbron nga agjentët e jashtëm (dielli, era) në të gjitha stinët.
Lip balm ka faktor mbrojtës SPF 20, është hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi: Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

Paketimi: 5.7 ml

Propolis

Vitaminë E

Vaj Jojoba

Aloe Vera

Vaj esencial Tea Tree

Gjalpë Shea

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI ARNISA TiraneBulevardi "Shqiperia" Godina Agimi,hyrja 9 Tirane0692334184 / 0697496801
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI NR.7 (Anila Qendro)_SRSARANDE
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko Kashar Tirane0699910010
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI GRAND LACRruga Erjon Hoxha Lac0697336662
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI HERBA PHARMRruga Myslym Shyri Tirane0699822367
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
Products specifications
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Lip Balm
Sipas Linjave ESI
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.