PROSTAMIN tablets

470 Lekë
Suplement ushqyes i rekomanduar për meshkuj mbi 40 vjec, i cili përmirëson funksionalitetin e traktit urogenital dhe të prostatës, duke favorizuar diurezën dhe drenimin e likideve trupore.
Availability: In stock
SKU: 11162

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë i farave të kungullit (Cucurbita pepo)

200 mg

Ekstrakt i tharë hithre (Urtica dioica)

80 mg

Ekstrakt i tharë nga frutat e Serenoa repens

80 mg

Ekstrakt i tharë nga lëvorja e Prunus africana

25 mg

Vitamina E

6 mg

Zink

5 mg

Vitamina B6

0.7 mg

Përdorimi: 2 tableta në ditë.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI NUTRI Rruga e Dibres Tirane06942697419
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
FARMACI ABCRruga Don Bosko Tirane0696846777
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
MEGATEK SHATirane, Kashar Katund i Ri superstrada TR-DR km60692090222/0035542388306
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Products specifications
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.