Gentle Cleansing Powder

€20.25
Puder e tretshme ne uje per pastrimin e lekures mikse. Absorbon yndyren e lekures dhe e le ate te bute.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1068

Perdorimi: Perzieje pudren me uje, masazhoje ne lekure, shpelaje me uje te vaket.

Paketimi: 100 gr

Perberja: Niseshte misri e hidrolizuar

Silica (silicon dioksidi)

Aminoacide

Polipeptide biosintetike

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci "NARDI" MollaRruga Lord Bajron Laprake TIRANE0682051222
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.