Melafadin Cleansing Powder

2 500 Lekë
Puder larese e cila eleminon papastertite nga siperfaqja e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1869

Perdorimi: Perziejeni me uje ose me tonikun (Melafadin Toner) derisa te formohet nje mase shkumoze. Aplikoni ne mengjes dhe ne darke dhe shpelajeni me uje.

Paketimi: 100 gr

Perberja: Vitamine C

Vaj Kokosi

Dioksid Titaniumi

Puder

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.