DEFENCE COVER CORRECTIVE FACE POWDER

€19.84
Puder per fytyren me nje teksture te lehte dhe e padukshme. Ndihmon ne fiksimin e make up-it dhe matifikimin e lekures. I pershtatshem me te gjitha tonet e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11123

 

Permban:

  • Pigmente te mikronizuara
  • Talk: matifikon lekuren

Perdorimi: Pasi keni mbaruar make up-in aplikoni pudren me ndihmen e nje furce ne fytyre dhe qafe.

 E testuar per nikelin, kromin, kobaltin

Pa arome, pa konservues, pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMakeup
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.