DEFENCE COLOR VOILE TOUCH

€27.94
Puder transparente per te fiksuar tualetin. Pershtatet me te gjitha llojet e lekures. I dhuron lekures butesi dhe shkelqim natyral. Mund te perdoret mbi cdo fondatine.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2879

Permban:

Mica: I jep shkelqim lekures.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehtesojne shperndarjen e produktit ne lekure pas aplikimit.

Ekstrakti Bixa Orellana: Ka veti antioksiduese te fuqishme.

Paketimi: 15 g    

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI BOSI_LBLibrazhd0698868816
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 26 0697206792
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.