Cervical Collar (Qafore)

3 130 Lekë
Qafore sfungjeri me material gjysme te bute, me gjatesi te ulet te pjesa e qafes dhe me nje rrip lekure per te siguruar stabiliet te dyfishte.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1247
Qafore sfungjeri me material gjysme te bute, me gjatesi te ulet te pjesa e qafes dhe me nje rrip lekure per te siguruar stabiliet te dyfishte.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveJohn
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.