NO DOL gel termico

€5.67
Qese me xhel termik, e cila mund te perdoret e ftohte ose e ngrohte.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0925
Qesja me xhel mund t� ngrohet n� uj� t� valuar ose n� mikroval� dhe t� p�rdoret p�r dhimbje mesi, reumatiz�m, hipotermi etj. Qesja me xhel mund t� ftohet n� frigorifer p�r t� pakt�n 1-2 or� dhe t� p�rdoret n� rast hematome, distorcioni, traume, hipertermie etj.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Mama & Baby Care KazanxhiDurres
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI ERIUSTirane0692176958
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI FLORITirane
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI DITE NATE NR 3 Tirane RRUGA SULEJMAN DELVINA pll 19
Farmaci Emporium Tirane Tirane Prane Big-Mark Kom e Parisit2322689 ,0695890445
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.