DEFENCE CLEANSING MILK FACE-EYES-LIPS

€16.60
Qumesht pastrues per fytyren, syte dhe buzet. Pastron tualetin dhe cdo papasterti me nje veprim te vetem. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures, vecanerisht per lekurat e thata. I testuar oftamologjikisht.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 3022

Permban:

Pastrues te bute: Ndihmojne ne eleminimin e papastertive dhe te make up-it butesisht, por ne menyre efikase, duke e lene lekuren te paster dhe te fresket.

Arginina: Perberes i Faktorit natyral hidratues. Hidraton lekuren dhe e le ate te bute.

Perdorimi: Aplikoni produktin me ndihmen e nje pambuku. Nuk ka nevoje per shperlarje.

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci MARSITirane Yzberisht Rruga Besim Alla ndertesa 120695881869
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Rruga Frang Bardhi Perballe Qendres Kristal
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.