Care Bra 5349 Cup B (Recipeta)

9 830 Lekë
Recipeta nga linja ANITA CARE te dizenjuara posacerisht per te mbajtur protezat e gjoksit te silikonit. Jane me xhepa per vendosjen e silikonit nga te dyja anet dhe me rripa te trashe qe qendrojne shume mire ne trup.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1330
Recipeta nga linja ANITA CARE te dizenjuara posacerisht per te mbajtur protezat e gjoksit te silikonit. Jane me xhepa per vendosjen e silikonit nga te dyja anet dhe me rripa te trashe qe qendrojne shume mire ne trup.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas Linjave John
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.