Rigenforte Balsamo Rivitalizzante

750 Lekë
Rigenforte Balsamo Rivitalizzante eshte produkti ideal per floke te dobesuar dhe pa jete.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Rigenforte Balsamo Rivitalizzante është produkti ideal për flokë të dobësuar dhe pa jetë. I pasur me ekstrakte ushqyese, ky produkt parandalon rënien dhe dobësimin ë flokëve. Balsami përvec efektit zbutës, lehtëson krehjen, dhuron volum dhe shkëlqim, për një rezultat që përkon me flokë të mëndafshtë.

Përdorimi: Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, mbajeni për pak minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 200 ml

Biotinax

Keratinë

Vaj Argani

Pantenol

Qeliza staminale

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI KOLA TIRANEUnaza e re TIRANE0696564654
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI ERION_ELBELBASAN0674720211 ,054245540
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI BIOSTirane044302778
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Balsam
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.