Rigenforte Olio Shampoo Antiforfora

1 580 Lekë
Rigenforte shampo vajore kunder zbokthit me ekstrakte natyrale dhe veprim forcues, e pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Rigenforte shampo vajore kundër zbokthit me ekstrakte natyrale dhe veprim forcues, e përshtatshme për të gjithë llojet e flokëve. Prania e tensioaktivëve dhe pH fiziologjik 5.5 lejojnë realizimin e një pastrimi delikat, pa acaruar lëkurën e kokës dhe duke ruajtuar ekuilibrin hidrolipid. Falë pranisë së 3 vajrave esencial ky produkt është ideal për larje të shpeshtë dhe në rast skalpi sensitiv.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1-2 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 250 ml

Biotinax

Piroctolamina

Vaj Argani

Pantenol

Vaj nga farat e Lirit

Vaj Jojoba

Diamino Pirimidina

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Orange farmaci 21Tirane Rr Dibres 385 prane QSUT1
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.