Rigenforte shampoo antiforfora

1 270 Lekë
Rigenforte shampoo kunder zbokthit eshte formuluar ne forme "gommage" per te lehtesuar eleminimin e zbokthit nga skalpi dhe yndyren e tepert.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Rigenforte shampoo kundër zbokthit është formuluar në formë "gommage" për të lehtësuar eleminimin e zbokthit nga skalpi dhe yndyrën e tepërt. Prania e tensioaktivëve dhe pH fiziologjik lejojnë realizimin e një pastrimi delikat, pa acaruar lëkurën e kokës dhe duke ruajtuar ekuilibrin hidrolipid.

Veprimi specifik për trajtimin e zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm është falë prezencës së Piroctone Olamine, e cila ka veprim antimykotik dhe lufton formimin e zbokthit, gjithashtu dhe falë prezencës së përbërësve të tjerë natyral.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 2-3 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 200 ml

Biotinax

Piroctolamina

Squfur

Pantenol

Vaj Tea Tree

Propolis

Mentol

Mente

Lavandë

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI REITirane0682384173
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI KOLA TIRANEUnaza e re TIRANE0696564654
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.