DEFENCE COLOR MASCARA 3D

2 000 Lekë
Rimel me efekt 3D: Siguron volum, gjatesi dhe lakim te qerpikeve. I testuar oftamologjikisht ne sy te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.
Availability: In stock
SKU: 3023

Permban:

Perzierje te dyllrave natyral (nga orizi, carnauba):  I japin qerpikeve volum dhe teksture me te dendur.

Gome arabike:  Derivat vegjetal me veti ngjitese, ndihmon ne lakimin e qerpikeve.

Polimere Film-formuese:  Formojne nje shtrese shume te holle qe vesh qerpiket, duke shtuar lakimin dhe gjatesine e tyre.

Perberes forcues: Derivat nga vitamina H (Biotina), favorizon rritjen e qerpikeve me te gjate dhe me te dendur.

Paketimi: 8 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
Farmaci Orange Farmaci 017Korce Lagjja 5 shetitorja Fan Noli0698693562
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci EMIRA OSMANI_LELEZHE
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI ANARruga 5 Maji Tirane0682012282
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Express Pharma shpk Tirane Bulevardi Zogu i pare ( te treni)0682701937
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
Farmaci Smerald 2Tirane Rruga Panorama Kompleksi Erjoni Shpk0694098703
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI FitHealth 1Rr Abdyl Frasheri -Tirane0682153996
FARMACI Nr 9 Rruga e Kavajes,mbrapa poliklinikes 9 Tirane0692346936
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
Products specifications
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.