Hernia Belt Right (Rrip per hernien)

3 580 Lekë
Rrip elastik per hernie me nje mbeshtese e djathte. Material i bute, komfort per diten dhe naten. Nuk pengon levizjet gjate jetes se perditshme. Lehteson dhimbjet. Ngjyra bezhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1210
Rrip elastik per hernie me nje mbeshtese e djathte. Material i bute, komfort per diten dhe naten. Nuk pengon levizjet gjate jetes se perditshme. Lehteson dhimbjet. Ngjyra bezhe.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137
FARMACI FLORITirane
FARMACI VINEA_TRPrane Astirit_Tirane694618825
Specifikime
Sipas Linjave John
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.