Sweet Bio-Peeling Liquid Soap

2 150 Lekë
Sapun i lengshem per fytyren, i pasur me acid glikolik, i cili ushtron nje efekt peeling (gerryes) te lehte, pa shkaktuar irritim te lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2261

- Nxit rigjenerimin qelizor

- Zbardh lekuren

- Ushtron efekt te fuqishem kunder njollave kafe

- Grejpfruti dhe acidi glikolik 2% kane nje efekt sinergjik, eksfoliues dhe zbardhues per lekuren.

- Ideal per larjen e perditshme te duarve, fytyres dhe trupit.

Perdorimi: Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje ne lekure te lagur, masazhohet me levizje rrethore dhe shperlahet me uje te ngrohte. Mund ta perdorni para aplikimit te produkteve te tjera te linjes “GLICOLIC ACID”, ose me vete si laresin tuaj te perditshem.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.