TRIDERM MARSEILLE SOAP 500 ml

1 550 Lekë
Sapun i lengshem qe pastron butesisht edhe lekuren me te ndjeshme. Aplikohet ne fytyre dhe ne trup. I pershtatshem per te gjithe familjen.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10057

Krijuar ne forme te lenget, i bazuar vetem ne vajra vegjetal te sapunifikuar, duke ruajtur te gjitha virtytet e tradites se lashte dhe te thjeshte te sapunit Marseille. Ideal per larjen e shpeshte te lekures.

Permban:

Sapunet e fraksionit te acidit yndyror: Surfaktantet natyral te perfituar nga pjesa me e cmuar e acideve yndyrore vegjetal.

Glicerine (10%):  Zbut dhe hidraton lekuren.

Derivat i celulozes: Agjent qe rrit konsistencen e produktit.

Agjent zbutes: Perberes qe krijojne nje shtrese e cila siguron mbrojtje te lekures.

Perdorimi: Aplikojeni si cdo sapun tjeter te lengshem.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Bill Klinton,njesia Bashk.nr 13 TIRANE0683808008
FARMACI ELSITirane0692423090
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Sapun
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.