TRIDERM MARSEILLE SOAP 500 ml

€12.56
Sapun i lengshem qe pastron butesisht edhe lekuren me te ndjeshme. Aplikohet ne fytyre dhe ne trup. I pershtatshem per te gjithe familjen.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10057

Krijuar ne forme te lenget, i bazuar vetem ne vajra vegjetal te sapunifikuar, duke ruajtur te gjitha virtytet e tradites se lashte dhe te thjeshte te sapunit Marseille. Ideal per larjen e shpeshte te lekures.

Permban:

Sapunet e fraksionit te acidit yndyror: Surfaktantet natyral te perfituar nga pjesa me e cmuar e acideve yndyrore vegjetal.

Glicerine (10%):  Zbut dhe hidraton lekuren.

Derivat i celulozes: Agjent qe rrit konsistencen e produktit.

Agjent zbutes: Perberes qe krijojne nje shtrese e cila siguron mbrojtje te lekures.

Perdorimi: Aplikojeni si cdo sapun tjeter te lengshem.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI RAMI 1 TIRANERR"GJERGJ LEGISI",LAPRAKE, TIRANE
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI DECKADurres0696526559
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Sapun
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.